reflektor LED aku SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: 8891871
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
190887 reflektor led aku share20v 1800lm 20v li ion bez baterie a nabijecky
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Aku LED reflektor Extol Premium SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion (bez baterie a nabíječky)
Technické parametry:
  • Baterie: 20V Li-ion
  • Příkon LED diody: 30W
  • Světelný tok: 1800lm
  • Teplota chromatičnosti: 6000K
  • Krytí: IP44
  • Hmotnost s baterií: 2kg
  • Jmenovité napájecí napětí: 18 V DC
  • Světelný tok: 1800 lm (100 %); 1000 lm (56%); 500 lm (28%)
  • Směrový úhel světla: > 120°
  • Rozměry se stojánkem (Š × V × H): 250 × 300 × 205 mm
  • Rozměry svítidla (Š × V × H): 178 × 140 × 90 mm
  • Hmotnost s baterií 2000 mAh: 2,0 kg
Obsah dodávky:
  • Svítilna
Poznámka: Dodáváno bez baterie a nabíječky.
Doplňkové parametry
Kategorie: Aku svítilny
EAN: 8595126985581
baterie: 20V Li-ion
příkon LED diody: 30W