reflektor LED aku SHARE20V, 1800lm, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8891870
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
190860 reflektor led aku share20v 1800lm 20v li ion 2000mah
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Extol Premium 8891870: Aku LED Reflektor 30W s baterií 1x2Ah SHARE20V
Technické parametry tohoto reflektoru zahrnují:
  • Výkon LED: 30 W
  • Světelný tok: 1800 lm (100 %), 1000 lm (56 %), 500 lm (28 %)
  • Barevná teplota světla: 6000 K
  • Směrový úhel světla: > 120°
  • Jmenovité napájecí napětí: 18 V DC
  • Svorkové napětí baterie bez zatížení: 20 V DC
  • Doba svícení při použití 2Ah baterie: 75 min (1800 lm), 2 hod (1000 lm), 6 hod (500 lm)
  • Doba svícení při použití 4Ah baterie: 2.5 hod (1800 lm), 4.5 hod (1000 lm), 9 hod (500 lm)
  • Rozměry se stojánkem: 250 x 300 x 205 mm
  • Rozměry svítilna: 178 x 140 x 90 mm
  • Hmotnost s baterií (2Ah/4Ah): 2.0/2.3 kg
Dodávka obsahuje aku reflektor, 1x Li-Ion baterii 20V 2000mAh (8891881) a 1x nabíječku 2,4A (8891893). Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé pracovní světlo.
Doplňkové parametry
Kategorie: Aku svítilny
EAN: 8595126986762
baterie: 20V Li-ion
kapacita baterie: 2000mAh
příkon LED diody: 30W