pistole stříkací HVLP aku SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8891862
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
190692 pistole strikaci hvlp aku share20v 20v li ion 2000mah
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Extol Premium 8891862 SHARE20V Aku Stříkací Pistole s 1x2Ah Baterií
Vlastnosti:
  • Vyšší výkon umožňuje používat hustší typy barev nebo méně ředěné barvy, což urychluje práci.
  • Umožňuje regulovat množství nanášené barvy.
  • Má 3 tvary nanášecího paprsku - horizontální, vertikální a kruh/bod.
  • Nádoba na barvu má objem 900 ml.
  • Barvu můžete doplňovat do nádoby, aniž byste ji museli demontovat.
  • Pogumovaná rukojeť je příjemnější, lépe se drží a zmenšuje únavu při práci.
  • Aku pistole je dodávána s baterií a nabíječkou.
  • Pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátor (s kapacitou 4000-8000 mAh).
  • Baterii lze použít ve všech typech nářadí řady Extol SHARE20V.
Součástí dodávky je:
  • Aku stříkací pistole
  • Akumulátor Li-Ion 20V 2000mAh
  • Nabíječka 2,4A
  • Nálevka pro měření viskozity kapalin
Technické parametry:
  • Max. průtok: 700 ml/min.
  • Max. viskozita barvy: 60 din/sek
  • Objem nádoby: 900 ml
  • Průměr trysky: 2 a 2,5 mm
  • Nabíjení baterie: cca 55 min.
  • Hmotnost (s baterií): 1,5 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Aku tlakové postřikovače
EAN: 8595126986700
baterie: 20V Li-ion
kapacita baterie: 2000mAh
max. průtok: 700ml/min
objem nádoby: 900ml
průměr trysky: 2 a 2,5mm